POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Żona ciągle mnie krytykuje


Co byś nie zrobił, na jaki pomysł byś nie wpadł, to ciągle słyszysz z ust swojej żony słowa krytyki? Przecież nie tak ma się zachowywać partnerka twojego życia i to właśnie ona powinna Cię motywować i wspierać w każdych działaniach, bo przecież macie stanowić jedno. Dziś napiszę właśnie o tym, czemu kobiety krytykują swoich mężczyzn. Dlaczego tak się zachowują.

 Krytykuje twoje zachowania i działania 

 Jeżeli coraz częściej możesz słyszeć od swojej kobiety nieprzyjemne słowa, które mają na celu skrytykowanie twojego zachowania lub każdego działania, które podejmujesz, czy to dla siebie, czy dla całej rodziny, to jest to niewątpliwie sytuacja, która wymaga zastanowienia. Tak nie powinna się zachowywać żadna kobieta w normalnym zdrowym związku i jest to na pewno czymś spowodowane.

 
Dlaczego ona Cię krytykuje?

Początki nienawiści. Miłość, zwłaszcza ta niepielęgnowana, często przeradza się w nienawiść i pierwszymi tego oznakami są zachowania i słowa wypowiedziane przez partnerkę, które w jakiś sposób nas bolą i zazwyczaj nie potrafimy racjonalnie wytłumaczyć dlaczego nasza żona właśnie w taki sposób się zachowuje. Paradoksalnie można kogoś kochać i go nienawidzić.

Ona już nie widzi w Tobie partnera życiowego. Do takiego wniosku mogła dojść i szuka na siłę w tobie wad, o których Ci w sposób “agresywny” mówi, tylko po to żeby się sama przed sobą upewnić i żeby całkowicie Cię przekreślić. Często jest to zwykłe prowokowanie do kłótni, żebyś znowu mógł w jej oczach okazać się tym złym.

Przestała Cię kochać. Nie chce Ci tego wprost powiedzieć (jak to kobiety) i daje Ci na swój sposób do zrozumienia, że ją wkurzasz, nie wierzy w twoje słowa i nic ją to nie interesuje. Masz wtedy wrażenie, a raczej czujesz się jak wróg w domu. Czujesz się odepchnięty.

Zdradza Cię i podświadomie porównuje do kochanka. Jeżeli Cię zdradziła, to automatycznie w jej umyśle rozpocznie się analiza - porównywanie Ciebie z kochankiem, to rzecz naturalna i niestety zawsze jesteś na pozycji przegranej. Charakterystyczne słowa wypowiedziane przez kobietę, która zdradza, to słowa typu ”..inni faceci to”. Jeżeli ona Cię porównuje z innymi, to musisz wiedzieć, że nie są to “inni” tylko jeden konkretny, którego ma w głowie.

Co zrobić? 

 Najpierw trzeba postawić diagnozę, czyli wykluczyć lub potwierdzić, brak miłości, czy też zdradę (jak to zrobić znajdziesz w e-booku) i wtedy dopiero zacząć się naprawą związku. O tym jak to zrobić przeczytasz w kolejnych wpisach.

2 komentarze:

  1. Kiedys jak sie zapytalem bylej czemu ciagle krytykuje wszystko co robie to mi powiedziala ze ma mnie dosyc. Dla mnie byla sprawa oczywista.

    OdpowiedzUsuń
  2. Jak kobieta krytykuje faceta to ma go za nic, nie ma do niego szacunku. Oczywiście mam tu na myśli gdy jest to stale powtarzane, a nie w czasie kłótni. Druga sprawa to faceci często sami z siebie robią łajzy w związku i kobiety to wykorzystują.

    OdpowiedzUsuń