POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

piątek, 20 października 2017

Żona się zmieniła. Już nie jest taka jak kiedyś?

Żona się zmieniła
Kiedy poznawałeś swoją kobietę była dla Ciebie ideałem. Jeśli nie wszystko, to prawie wszystko Ci się w niej podobało i byłeś przekonany, że już tak zostanie. Nagle, po kilu miesiącach lub latach wspólnego życia, mogłeś coraz bardziej zauważyć, że ona już nie jest taka jak kiedyś. Jej zachowanie zmieniło się do takiego stopnia, że właściwie od dłuższego czasu nie poznajesz swojej partnerki.

Co jest przyczyną zmian?

(W początkowej fazie związku - do 2 lat)
Zakochanie przemija czas na bycie sobą 

Dużo osób nie wie, ale zakochanie nie trwa wiecznie i musi się skończyć. Gdy już przeminie nagle zdejmujemy przysłowiowe "klapki z oczów" i zaczynamy widzieć swoja partnerkę w zupełnie innym świetle. Gdy jesteśmy na "haju" zakochania, oceniamy zachowania kobiety praktycznie bezkrytycznie. Dopiero jak wszystko minie, zaczynamy dostrzegać jej wady, które albo zaakceptujemy, albo czeka nas nieuchronny koniec związku.

Kiedy już się dobrze znacie i Ona nagle się zmienia.

Jeżeli masz za sobą fazę zakochania i poznałeś wszystkie wady i zalety swojej kobiety, wiesz na co ja stać, to nagła zmiana (oczywiście ta, która nie przemija po dwóch, trzech dniach) prawie zawsze wywołana jest przez jakiś czynnik. Wymienię Ci te najbardziej popularne:

- chce poczuć się znowu kobietą.
Jeżeli przez długi czas nie dawałeś swojej kobiecie czułości (kobiety potrzebują jej jak tlenu), ona pewnego dnia zacznie się buntować i w jej głowie zrodzi się pomysł, aby odzyskać kobiecość. Bardzo niebezpieczna sytuacja w związku!

- manifestuje żebyś się zmienił lub zmienił coś w waszym życiu
Od dłuższego czasu partnerka sugeruje Ci, że coś jej się nie podoba i chciałaby zmian, a Ty to ciągle ignorujesz? Jeżeli trwało to kilka miesięcy, to ona w końcu nie wytrzymała - straciła już nadzieje i prawdopodobnie obmyśliła jakiś plan, w którym Ciebie nie ma.

- nie kocha Cię lub jest ktoś inny.
Gdy przestanie Cię kochać i Ci o tym od razu nie powie, to prawdopodobnie zacznie Cię nienawidzić - kobiety budują nienawiść stopniowo, żeby się usprawiedliwić.
A jeżeli już od dłuższego czasu nie kocha, to w jej życiu może byc ktoś inny.

Jak sprawdzić czy kocha i nie zdradza? Jeżeli chcesz to sprawdzić, możesz pobrać mojego i ebooka.


3 komentarze:

 1. Mam za sobą dwa nieudane związki i w każdym po około dwóch latach zaczynało się psuć i muszę się przyznać, że z mojej winy, bo po pewnym czasie traktowałem partnerki trochę przedmiotowo i z tego co widzę to większość moich kumpli traktuje kobiety jak służące.

  Nie chciałbym tu oczerniać facetów, ale przepis na kobietę by była idealna w związku jest bardzo prosty.

  Wystarczy okazywać zainteresowanie swoją partnerką. Tak jak autorka napisała, kobiety czułości potrzebują jak tlenu i to jest klucz. Wystarczy codziennie przytulić, pocałować, porozmawiać, spędzić razem czas, wziąć raz w tygodniu partnerkę na jakieś spontaniczne wyjście, czy wsiąść w auto i pojechać w jakieś fajne miejsce. Uwierzcie mi, że jak będziecie się żywo interesować swoją drugą połówką to kobieta nawet nie pomyśli o jakiejś zdradzie, czy inne głupoty też jej nie wpadną do głowy.

  Z tego co widzę to większość związków wygląda tak jakby każde z dwojga żyło we własnym świecie. Praca, po pracy jakieś jedzonko, krótka wymiana zdań i później telewizor, komputer i niby razem ale osobno. To ja się nie dziwię, że kobiety nie wytrzymują.

  Partnerkę trzeba traktować jak przyjaciela, z którym robi się fajne rzeczy, a nie tylko się z nią jest.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podpisuje się pod tym. Faceci budzą się i zaczyna im dopiero zalezeć jak już nie ma co ratować

   Usuń
  2. Tak. Leżeć, pachnieć, wozić, adorować. A jak nie, to inny bolec. Nie rusza mnie to już, ale baby to chłodno (choć nieświadomie) kalkulujące istoty. Wydymać i iść dalej. Dasz siebie, to w efekcie nie będzie ciebie. Rada - nie daj się.

   Usuń