POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

poniedziałek, 22 maja 2017

Czy kobiety zdradzają na facebooku?

Czy wiesz, że coraz więcej spraw rozwodowych gdzie wystąpiła zdrada, opiera się na dowodach z facebooka. Badania przeprowadzone w europie stwierdzają, że w niektórych krajach, nawet co piąty pozew, dotyczy właśnie zdrady za pomocą tego portalu społecznościowego. Nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż internet już od dawna jest narzędziem komunikacji, a co za tym idzie, za jego pomocą rozwijają się romanse.

Czy kobieta może Cię zdradzać na fejsie?

Wszystko zależy od tego jak odpowiesz na pytanie;
Jak często i jak długo, twoja partnerka przesiaduje na tym portalu?

Jeżeli sporadycznie, raz lub dwa razy dziennie zaglądnie i sprawdzi co się dzieje, to nie ma sensu jej o nic podejrzewać. Problem zaczyna się dopiero wtedy, gdy twoja kobieta przesiaduje tam godzinami, całymi dniami, w każdej wolnej chwili. Jest to sytuacja alarmowa, która nie jest normalna i wymaga natychmiastowego działania.

Zbadaj jej reakcje

Jeśli coś podejrzewasz, to zrób mały eksperyment. Podczas gdy ona korzysta z facebooka, Ty usiądź koło niej i zobacz jak się będzie zachowywać. Jeżeli jej reakcja będzie nerwowa, to jest to już mocnym sygnałem. Jeśli zaobserwujesz, że gdy siądziesz obok niej a ona od razu powie żebyś jej coś podał, przyniósł lub w ogóle szybko wyłączy stronę i będzie udawać że czyta coś innego, nerwowo przesuwając stronę w górę i w dół, to prawie na 100% coś przed Tobą ukrywa.

Przeczytaj również o tym jak odciągnąć kobietę od facebooka https://zmienja.blogspot.com/2017/05/kobieta-woli-facebooka-zamiast-ciebie.html

Jeżeli nie zauważyłeś nic z tych rzeczy, to raczej twoja partnerka nie ma nic do ukrycia.


Ale czy takie zachowanie to może być zdrada?

Nie, i nie ma co z góry tego zakładać. Jednak od tego momentu, musisz bardziej i uważniej zainteresować się swoją kobietą, by wykluczyć wszelkie podejrzenia. Musisz bardziej się jej przyglądać.

Jeżeli już teraz chcesz wiedzieć, czy kocha i nie zdradza, pobierz e-booka i zastosuj się do kilku prostych kroków.

2 komentarze:

  1. Obecnie fejs to plaga. Znam przynajmniej kilka osób które rozstały się przez fb a drugie tyle się kłóci o "lajki" od nieznajomych. Masakra

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, facebook to obecnie coś co może doprowadzić każdą przyjazń czy związek do upadku.. Panowie, pilnujcie tego.

    OdpowiedzUsuń