POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

poniedziałek, 22 maja 2017

Czy kobiety zdradzają na facebooku?

Czy wiesz, że coraz więcej spraw rozwodowych gdzie wystąpiła zdrada, opiera się na dowodach z facebooka. Badania przeprowadzone w europie stwierdzają, że w niektórych krajach, nawet co piąty pozew, dotyczy właśnie zdrady za pomocą tego portalu społecznościowego. Nie ma w tym nic zaskakującego, gdyż internet już od dawna jest narzędziem komunikacji, a co za tym idzie, za jego pomocą rozwijają się romanse.

Czy kobieta może Cię zdradzać na fejsie?

Wszystko zależy od tego jak odpowiesz na pytanie;
Jak często i jak długo, twoja partnerka przesiaduje na tym portalu?

Jeżeli sporadycznie, raz lub dwa razy dziennie zaglądnie i sprawdzi co się dzieje, to nie ma sensu jej o nic podejrzewać. Problem zaczyna się dopiero wtedy, gdy twoja kobieta przesiaduje tam godzinami, całymi dniami, w każdej wolnej chwili. Jest to sytuacja alarmowa, która nie jest normalna i wymaga natychmiastowego działania.

Zbadaj jej reakcje

Jeśli coś podejrzewasz, to zrób mały eksperyment. Podczas gdy ona korzysta z facebooka, Ty usiądź koło niej i zobacz jak się będzie zachowywać. Jeżeli jej reakcja będzie nerwowa, to jest to już mocnym sygnałem. Jeśli zaobserwujesz, że gdy siądziesz obok niej a ona od razu powie żebyś jej coś podał, przyniósł lub w ogóle szybko wyłączy stronę i będzie udawać że czyta coś innego, nerwowo przesuwając stronę w górę i w dół, to prawie na 100% coś przed Tobą ukrywa.

Przeczytaj również o tym jak odciągnąć kobietę od facebooka https://zmienja.blogspot.com/2017/05/kobieta-woli-facebooka-zamiast-ciebie.html

Jeżeli nie zauważyłeś nic z tych rzeczy, to raczej twoja partnerka nie ma nic do ukrycia.


Ale czy takie zachowanie to może być zdrada?

Nie, i nie ma co z góry tego zakładać. Jednak od tego momentu, musisz bardziej i uważniej zainteresować się swoją kobietą, by wykluczyć wszelkie podejrzenia. Musisz bardziej się jej przyglądać.

Jeżeli już teraz chcesz wiedzieć, czy kocha i nie zdradza, pobierz e-booka i zastosuj się do kilku prostych kroków.

3 komentarze:

  1. Obecnie fejs to plaga. Znam przynajmniej kilka osób które rozstały się przez fb a drugie tyle się kłóci o "lajki" od nieznajomych. Masakra

    OdpowiedzUsuń
  2. Dokładnie, facebook to obecnie coś co może doprowadzić każdą przyjazń czy związek do upadku.. Panowie, pilnujcie tego.

    OdpowiedzUsuń
  3. No też mam podobny problem i chuu... Mnie szczelic chcę kazalem jej to gowno usunąć. Usunęła. Tylko pytanie na jak długo przeczytałem swoje do zdrady nie doszło Ale jak bym pozwolił na to dalej to nie wiem. Kobiety mają nafajdane w dzisiejszych czasach. Jeszcze nam wmawiać będą ze po paru latach związku to już nie jesteśmy zabawni i w ogóle a tam sobie pogadać można i śmiesznie jest. A jakieś cwele urobić ci kobietę chcą tylko ze kto stara się dzieci utrzymać i ja czasami nie jest mi wesoło jak bije się z problemami codziennymi. To ja muszę zapewnić byt rodzinie. A te myślą że fajnie będzie z innym tylko ze jak przyjdzie choroba to ten co chciał tylko poruchac nie będzie się zajmował czymś co poznał na fb, pujdzie dalej i tyle z pięknego związku który opierał się na ruchaniu...pozdrawiam kurw y co prubuja rozbić małżeństwa trypl z wami.

    OdpowiedzUsuń