POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

środa, 5 października 2016

Czy kobiety często udają, że kochają?

Pewnie mogłeś słyszeć lub sam poznać, kobiety które udają miłość do mężczyzny. Wielu facetów jest zwyczajnie oszukiwana przez lata lub wiedzą o tym, ale się na to godzą, bo tak jest im wygodniej. Udawana miłość przez kobiety istnieje i wcale nie jest taka rzadka. Dlaczego kobiety udają, co nimi kieruje i czy da się poznać kiedy kobieta oszukuje mężczyznę w kwestiach uczuć?

Dlaczego kobiety udają uczucia?

Powód zazwyczaj jest jeden i raczej wszystkim dobrze znany - dla własnej korzyści. 

Dla pieniędzy

Pieniądze są oczywiście najczęstszym powodem i całkiem sporo kobiet to materialistki, które oceniają facetów na zasadzie grubości portfela. Nie bez powodów też panuje stereotyp, że dla
większości kobiet, facet to jedynie maszynka do zarabiania pieniędzy. Właściwie nie ma się czemu dziwić, bo taka jest natura kobiet. Przez setki lat kobiety wybierały mężczyzn, którzy mogli zapewnić im bezpieczną, stabilną przyszłość. Ale pieniądze to nie jedyna rzecz.

Imponuje jej twoje stanowisko
Tak, kobiety często wiążą się z mężczyznami, ponieważ imponuje im posada zajmowana przez mężczyznę. Nie musi być ona bardzo dobrze płatna, ważne że wiąże się z jakimś statusem, respektem. Lekarz, policjant a nawet zwykły lider na hali produkcyjnej jest w stanie tak mocno zaimponować kobiecie, że zwiąże się ona z nim tylko dlatego żeby się pokazać przed koleżankami, rodziną.

Dla domu, mieszkania, samochodu..
Własny dom, czy samochód dla wielu kobiet jest wciąż czymś ważnym i zwłaszcza w mniejszych i biedniejszych miejscowościach kobiety patrzą pod tym kątem przy wyborze partnera.

Bo jesteś przystojny
Tutaj znowu mamy do czynienie z sytuacją gdzie kobieta wiąże się z mężczyzną, dlatego by wzbudzić zazdrość u innych ludzi, by się pokazać.

Czy da się poznać, że oszukuje?

Da się sprawdzić czy kobieta kocha i to całkiem łatwo (Jak to zrobić napisałam w e-booku). Natomiast większość mężczyzn poznaje prawdę o swojej partnerce dopiero w trudnych chwilach życiowych gdy potrzebują pomocy, wsparcia, wtedy zazwyczaj, kobieta która udawała uczucia odwraca się od mężczyzny i wychodzi cała prawda.4 komentarze:

 1. Moja była doiła mnie przez 2 lata ze wszystkich pieniędzy jakie miałem. Gdy straciłem pracę, powiedziała mi wypi****. Jak kochasz kobietę to człowiek jest tak zaślepiony, że się nie da poznać po kobiecie, że udaje miłość bo jej tylko zależy na hajsie. Ostrożnie z ufnością do kobiet

  OdpowiedzUsuń
 2. Pani wykłada przysłowiową kawę na ławę - to poniekąd zdrada własnej płci :) Czyta się super. Pozdrawiam Autorkę!

  OdpowiedzUsuń
 3. czy takie oszustwo może się ujawnić po 35 latach

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Chodzi o związek, który trwał 35 lat, czy związek, który był 35 lat temu?

   Usuń