POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

poniedziałek, 15 sierpnia 2016

Żona mnie nie szanuje?

Coraz więcej mężczyzn w związkach doświadcza problemu jakim jest brak szacunku żony do męża. W skrajnych przypadkach dochodzi nawet do tego, że kobiety znęcają się psychicznie nad swoimi partnerami. Czym to jest spowodowane i jak zmienić kobietę, by zaczęła traktować swojego mężczyznę z respektem? Dziś postaram się przybliżyć nieco ten temat.

Kiedy można mówić o braku szacunku?

Poniżej przykłady, jednak należy pamiętać, że muszą one występować w związku często, by można mówić o braku szacunku.

 • Gdy słyszysz z jej ust coraz więcej obraźliwych słów. Zaczyna się niewinnie od jednego "ale Ty głupi jesteś" a kończy na codziennych wyzwiskach. 
 • Gdy nie traktuje Cię poważnie. Nowe pomysły wyśmiewa i krytykuje.
 • Razem coś ustalacie, a ona i tak robi wszystko po swojemu
 • Brak zrozumienia np. nie rozumie, że musisz odpocząć po pracy.
 • Nie pozwala rozwijać Ci swoich pasji
 • Krytykuje Cię przed innymi.
 • Grozi Ci

Skąd to się bierze?

Zazwyczaj przyczyny są zawsze dwie.

1. Nie kocha Cię.

Zwyczajnie przestała Cię kochać i być może nawet zaczęła Cię nienawidzić. W takiej sytuacji już nie wiele można zrobić i najrozsądniejsze wydaje się zakończenie związku lub odpoczynek - miłość może powrócić. Kobieta chce być niezależna, ale jednocześnie boi się zakończyć związek i stąd jej zachowanie, dzięki któremu liczy na to, że to Ty odejdziesz i będzie mogła zwalić winę na Ciebie.

Jak sprawdzić czy Cię kocha? - polecam to sprawdzić - jak to zrobić dowiesz się z e-booka.

2. Kocha, ale krzywdzi

Zazwyczaj bywają związki, gdzie to faceci, pomimo że mocno kochają swoją kobietę, jednocześnie ją krzywdzą. Żyjemy obecnie w takich czasach, że rolę się odwracają. Wyrządzanie partnerowi krzywdy ma na celu zniewolenie. Jeżeli byłeś w swoim związku zbyt idealny i zawsze wszystko robiłeś aby zaspokoić pragnienia żony, to zaburzyłeś naturalną równowagę i teraz są tego konsekwencje.

Jak sobie radzić - zmienić kobietę?

Jeżeli już sprawdziłeś i jesteś pewny, że ona Cię kocha, musisz zmienić całkowicie swoje podejście do niej. Musi być to zwrot o 180 stopni. Wydać się to może trochę brutalne, ale jeśli np. do tej pory byłeś potulny jak baranek, to musisz zmienić się na tyle by takim nie być, przy jednoczesnym unikaniu zachowania agresywnego.

Dobrym sposobem jest zupełne ignorowanie żony w czasie gdy ta np. rozpoczyna kłótnię. Takie ignorowanie musi być połączone z jakąś akcją.

Przykład

Ona zaczyna kłótnie
Ty mówisz "mam tego dosyć, wychodzę" i wychodzisz.

Chodzi o to, że ona musi poczuć, że nie może Tobą bezkarnie manipulować. Musisz sprawić, żeby ona poczuła niepewność i zaczęła się starać.
Nie bój się, jeżeli Cię kocha to jej nie stracisz, a zmienić coś musisz natychmiast.

3 komentarze:

 1. Dlatego pamiętajcie żeby nigdy nie robić z siebie tzw. pantoflarzy bo kobiety to szybko zauważają i zaczną wykorzystywać. Baby lubią jak mają silnego faceta a nie.. wiadomo co.

  OdpowiedzUsuń
 2. Witam, mam dość poważny problem w ustaleniu uczciwosci I zetelnosci swojej partnerki oraz prawdomownosci... jest to dość długi temat i bardzo skomplikowany na wiele sposobow. W sumie po raz pierwszy chcialbym zasiegnac porady co I Jak lub czy wogole jest sens...???

  OdpowiedzUsuń
 3. Krytykuje Cię przed innymi
  Gdy nie traktuje Cię poważnie. Nowe pomysły wyśmiewa i krytykuje.
  co drugi dzien ....kończy sie na wyzwiskach.

  Mam wrażenie ze wszytko aby sie dowartościować ?

  OdpowiedzUsuń