POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

niedziela, 12 czerwca 2016

Kobieta cały czas oskarża mnie o zdradę.

List od czytelnika;
Pani Joanno, od dłuższego czasu moja żona cały czas chce mi wmówić, że kogoś mam. Cały czas sprawdza mi telefon i gdy tylko pojawi się jakiś numer którego nie zna od razu mówi, że to kochanka. To samo jest gdy korzystam z komputera, od razu oskarżenia, że z kimś piszę. Jak mam jej wytłumaczyć, że nikogo nie mam i nikogo nie chcę. Normalnie jak do niej mówię to nic nie skutkuje.
Wiktor.

Na początku należy się zastanowić skąd taka reakcja u kobiety się bierze. Dlaczego jest cały czas nieufna i ma obawy co do wierności swojego partnera. Właściwie przyczyny zawsze są dwie.

Była wcześniej zdradzona

Jeśli kobieta w innym związku była zdradzona i mocno ją to zabolało, to będzie mieć uraz prawdopodobnie do końca życia. Nie będzie w stanie w pełni ufać żadnemu mężczyźnie. U niektórych kobiet ta nieufność może się nawet przerodzić w obsesje. W ten sposób kobieta nieświadomie niszczy związek, by na końcu utwierdzić się w swoim przekonaniu, które i tak jest fałszywe.

Co w takiej sytuacji robić?

Kobiecie trzeba cały czas udowadniać, że się ją kocha i nie zdradza w połączeniu z czułością. Może to być męczące dla wielu mężczyzn, ale nie ma innego wyjścia. Z czasem oskarżenia bedą coraz rzadziej się pojawiać.

Nie kocha Cię

By zwalić całą winę na faceta, próbuje na siłę doszukiwać się jakichś zdrad, zakończyć związek nie z własnej winy, a winy partnera. Często takie kobiety same nie wiedzą czego chcą lub wręcz odwrotnie, wszystko robią z premedytacją, bo mają w tym jakiś własny interes.

Co w takiej sytuacji robić?

Jak sprawdzić czy Cię jeszcze kocha - dowiesz się z e-booka. Jeśli jej uczucie do Ciebie jest udawane, najrozsądniej jest jak najszybciej zakończyć związek.

1 komentarz:

  1. Byłem kiedyś właśnie z taką jedną wariatką która zbzikowała i wszędzie widziała kochanki. Wieczne fochy, wieczne podejrzenia.. coś strasznego.

    OdpowiedzUsuń