POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

wtorek, 5 kwietnia 2016

Jak poznać, że kobieta myśli o innym facecie?

Pytanie od Tomka:
"Moja żona cały czas siedzi zamyślona, kiedy ją pytam o czym myśli, zbywa mnie jakąś drobnostką. Podejrzewam, że Ona myśli o jakimś innym facecie bo od pewnego czasu mam wrażenie, że mnie zdradza. Da się to jakoś poznać?"

I tak, i nie. Kobiety często rozmyślają o różnych rzeczach i czasem są to nic nieznaczące drobnostki, a czasem zupełnie poważnych rzeczy. Samo odkrycie o czym kobieta myśli jest trudne, ale nie niemożliwe.

Jak poznać czy myśli o innym facecie?

Od razu zaznaczam, że konkretnie się niczego nie dowiemy jeśli kobieta nam o tym nie powie, ale możemy po jej zachowaniu wywnioskować na jaki temat są to myśli.

Gdy myśli o innym facecie - jej zachowanie staje się spokojne i da sie poznać, że kobieta jest jakby trochę oderwana od ziemi. Gdy pytasz o czym myśli jej oczy błyszczą i masz wrażenie, że myślała o czymś przyjemnym, jednak chwile później, lub dosłownie momentalnie, jest już normalna, a nawet jej zachowanie zmienia się o 180 stopni. Należy jednak zaznaczyć, że ona mogła myśleć o Tobie i o miłych rzeczach związanych z Tobą. Jeżeli jednak jesteście delikatnie pokłóceni lub macie ciche dni i wystąpi taka reakcja, to jest niemal pewne, że jej myśli były nakierowane na zupełnie inną osobę.

Jeżeli chciałbyś w szybki sposób sprawdzić, czy twoja kobieta Cię kocha i nie zdradza, możesz pobrać e-booka, dzięki któremu wszystkiego się dowiesz. Zapraszam również do kontaktu ze mną. 

3 komentarze:

  1. Moja właśnie tak się zachowywała. Jakaś zamyslona plus głupkowate uśmieszki i już wiedziałem o co chodzi.

    OdpowiedzUsuń
  2. One wszystkie so takie same

    OdpowiedzUsuń
  3. Ja wiem ze moja sie poscila mam dowody i zabiorę jej dzieci.Ale teraz myślę dlaczego to zrobila?

    OdpowiedzUsuń