POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

niedziela, 20 września 2015

Żona woli koleżanki?

Temat zasugerowany przez jednego z czytelników, który zapytał mnie dlaczego tak jest, że jego żona woli spotykać się z koleżanką niż spędzić z nim wieczór na mieście.
Sytuacja trzeba przyznać dziwna i podejrzana, gdyż każda kobieta lubi gdy może spędzić kilka wspólnych chwil ze swoim partnerem po za domem. Dlatego przedstawie tutaj cztery najczęstsze powody, dla których niektóre żony - nie raz tylko pozornie - wolą swoje koleżanki.

Czy Ona Cię Kocha i nie zdradza? Jak to sprawdzić? Odpowiedź znajdziesz w e-booku.

Jest to nowa znajomość i przyjaciółka czymś jej imponuje, czymś fascynuje

Jeżeli jest to nowo poznana osoba, a wasz związek ma już kilka lat, to może się zdarzyć, że twoja partnerka poświęci koleżance trochę za dużo czasu, często kosztem waszych wspólnych wyjść. Jeżeli trwa taka sytuacja dłużej niż miesiąc, a Ty czujesz, że coraz bardziej się od Ciebie oddala, to być może jest to coś innego np.

Przez koleżankę Ona się spotyka z innym facetem

Jej koleżanka może mieć jakiegoś znajomego lub brata, kuzyna, który wpadł w oko twojej partnerce i oboje są sobą zainteresowani. Tak więc każde takie wyjście może być tylko okazją do tego by się spotkać tak na prawdę z kimś innym.

Może również czuć pociąg do kobiet..

To też się zdarza i nie jest wcale taką rzadkością. Kobiety albo przez lata ukrywają swoją orientacje, bo nie są jej pewne, albo jest to jednorazowa przygoda.

Jest znudzona związkiem - nie kocha

Kobiety czasem uciekają z domu dlatego, że są znudzone swoim partnerem, uciekają od obowiązków i często spotkanie się z koleżanką może okazać się dobrym pretekstem do poznania kogoś innego.

2 komentarze:

  1. Nie należy zapominać, że niektóre kobiety to urodzone pleciuchy i żyć bez plotek nie mogą. Ale rzeczywiście dziwne jak kobieta woli koleżankę od swojego męża.

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie miałbym nic przeciwko gdyby żona miała kochankę i zechciała się z nią podzielić :)

    OdpowiedzUsuń