POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

czwartek, 23 kwietnia 2015

Pijana żona mnie zdradziła..

kobieta pijana zdradza
Coraz częściej otrzymuje od swoich czytelników mejle właśnie z takim problem. Czyli kobieta się upiła na jakiejś imprezie i podobno wszyscy mówią, że zdradziła. Większość mężczyzn nie ufa w wierność kobiety, gdy wiedzą, że kobieta wypiła jakiś alkohol i znajdowała się w miejscu gdzie jest dużo mężczyzn. Jest to swoją drogą naturalne, zwłaszcza jeśli sami mieli przygody lub mogli być świadkami jakichś sytuacji gdzie wstawiona kobieta zachowywała się (delikatnie mówiąc) dość swobodnie.

 
Czy każda kobieta, która wypije chętniej zdradza?

Oczywiście, że nie. Są jednak trzy typy kobiet pijanych. Jak będzie się zachowywać kobieta po wypiciu? Na pewno w jeden z poniższych sposobów.

Typ 1. Uwodzicielka


Niektórym kobietom włącza się po wypiciu kilku drinków zachowanie uwodzicielki. Kobieta uwodzi całkiem przypadkowych mężczyzn, jednak wszystko jest robione dla zabawy, ma po prostu przy tym świetny ubaw. Takie zachowanie w przeważającej większości nie prowadzi do zdrady a jest jedynie jakąś formą rozrywki.

Typ 2. Płaczka i złośnica

Ten typ kobiet po wypiciu zaczyna płakać, narzekać i popadać w złość. Główny ich motyw to faceci. Zaczyna się od narzekania, później jest agresywne zachowanie a na końcu płacz. Oczywiście gdy mamy do czynienia z takim typem kobiet, nie ma mowy o zdradzie.

Typ 3. Mam ochotę zaszaleć

Najgorsze z możliwych zachowań. Kobieta po wypiciu upatruje sobie mężczyznę i dość otwarcie daje do zrozumienia, ze chce od niego czegoś więcej. Niestety kobieta takie zachowanie zawsze tłumaczy sobie tym, że chce odrobiny szaleństwa, że jej się ono należy a po pijaku się nie liczy i w ten sposób jest gotowa zdradzić swojego mężczyznę.

Każde z wyżej wymienionych zachowań występuje w zależności od nastroju kobiety i od towarzystwa w jakim się znajduje. Są jeszcze kobiety, które zachowują się normalnie, ale niestety jest to rzadkość.

Czy kiedyś zdradziła i czy zdradza? Możesz to w łatwy sposób odkryć. Zachęcam do przeczytania e-booka.

4 komentarze:

  1. hehe dokładnie tak jest. Ja bym polecał nie dawać kobietom alkoholu bo im po prostu odbija.

    OdpowiedzUsuń
  2. A ja swoją wioletke jeszcze bym posadził na niego i popatrzał jak jej dobrze z innym mniam

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja uważa że na jednym z sylwestrów tylko się całowała ale ja jestem pewien że było coś więcej nie umie jej tego udowodnić choć było to pare lat temu. Nie przeszkadza mi to ale mogła by się przyznać i po problemie

    OdpowiedzUsuń