POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

poniedziałek, 16 marca 2015

Kobiety zdradzają, bo brakuje im czułości?

Każdy kto był w dłuższym związku doskonale wie, że po pewnym czasie nasze uczucia do drugiej osoby stają się nieco słabsze. Nie traktujemy już kochanej osoby tak samo jak na początku - nie staramy się już tak bardzo, ale to wszystko nie oznacza, że nam niezależy. O ile dla mężczyzn jest to normalna i zrozumiała sytuacja, o tyle dla kobiet jest to coś nienormalnego i od razu w głowie kobiety uruchamia się myśl typu: On mnie już nie kocha.

Kobieta potrzebuje dużo czułości codziennie

Niestety dużo mężczyzn po pewnym czasie w związku zupełnie zapomina o swojej wybrance. A raczej zapomina o tym, by od czasu do czasu być czułym i nieco romantycznym. Każda kobieta to lubi i każda kobieta tego potrzebuje. Kobieta bez czułości jest jak ryba bez wody i każda będzie tej czułości szukać. Jeżeli nie znajdzie jej u Ciebie, to jak myślisz gdzie jej będzie poszukiwać?

Zdradzają bo potrzebują czułości?

Tak. Wiele kobiet zdradza mężczyzn tylko po to, by właśnie zaznać czułości i odrobiny ciepła, której nie dostają na co dzień od swojego mężczyzny. To nie jest tak, że kobieta tego non stop szuka. Po prostu zupełnie przypadkowo trafia na jakiegoś faceta, który emanuje ciepłem i traktuje kobietę z ogromnym zainteresowaniem. Jeżeli kobieta ma w domu faceta, który już nie za bardzo zwraca na nią uwagę, to może zauroczyć się nową osobą, właśnie dlatego, że potrzebuje jakiejś czułości i romantycznych chwil, których nie przeżywa już z obecnym mężczyzną.

Jak sprawdzić czy kobieta kiedyś Cię nie zdradziła i co tak na prawdę do Ciebie czuje? Zapraszam do przeczytania e-booka, by odkryć prosty sposób na te pytania i poznać prawdę.

4 komentarze:

 1. One same nie wiedzą czego chcą!!!

  OdpowiedzUsuń
 2. Dokładnie, Nie zapominajmy, że kobieta nie jest tylko do sprzątania i gotowania, ale również jest kobietą i nalezy się jej trochę uczucia każdego dnia :)

  OdpowiedzUsuń
 3. wole kupic sone psa bardzej werniejszy hih

  OdpowiedzUsuń
 4. własnie po 28 latach małżeństwa mąż nie chce się ze mną kochać. Kupiłam mu opowiednie tabletki to nie chce ykać. Więc jak mam go nie zdradzić? Gdy mnie nie chce dotykać, już nie mówiąc o seksie. Mi tego brakuje. On mówi, że mnie kocha, ale co to za kochanie ??????

  OdpowiedzUsuń