POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

poniedziałek, 2 lutego 2015

Czy każda żona zdradza?

Czy każda żona zdradza?
Ostatnio przeczytałam dość zastanawiającą opinię od jednego z moich czytelników, który miał problem z ufnością w związku i stwierdził On, że "każda żona wcześniej lub później zdradzi swojego męża". Czy rzeczywiście tak jest, że każda kobieta w swoim małżeństwie spotyka kogoś, z kim mogłaby zdradzić?

Moja odpowiedź brzmi tak i jest ona dość oczywista.

Rzeczywiście tak jest, że każda kobieta wcześniej lub później spotyka jakiegoś mężczyznę (nawet bardzo wielu jeśli jest atrakcyjna), który będzie próbować ją poderwać. Jeżeli spotka faceta, który potrafi czarować, uwodzić i ma w tym niemałe doświadczenie, to bardzo często może się zdarzyć, że kobieta poczuje się zauroczona, może nawet się zakochać i wtedy może posunąć się do jakiejś formy zdrady. Jesteśmy tylko ludźmi i bardzo często ulegamy emocjom. Nawet jeśli wiemy, że jest to złe, to często nie mamy siły lub nie potrafimy działać wbrew uczuciom.

Ale czy każda kobieta, kiedy już spotka innego mężczyznę, posunie się do najgorszego?

Tu moja odpowiedź jest jednoznaczna i brzmi ona nie.

Jeżeli w waszym związku lub małżeństwie układa się dobrze, kochacie się i sobie ufacie, to bardzo mało prawdopodobne, że kobieta będzie chciała w ogóle rozmawiać z kimś kto ją podrywa. Kobiety są dużo bardziej odporne na różnego typu flirty niż mężczyźni. Są dużo bardziej wierne. Ale podkreślam, wasz związek musi być dobrze poukładany. W innych przypadkach niestety jest możliwe, że żona ulegnie i zdradzi.

Czy ma lub miała kiedyś kochanka? Czy naprawdę kocha i nie okłamuje? Pobierz e-booka i dowiedz się czy jesteś ważny dla swojej kobiety.

11 komentarzy:

 1. Mówiąc wprost, kobietom ostatnio nieźle odbija i wszystkie chcą mieć księcia z bajki. Istoty zupełnie oderwane od rzeczywistości.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Zgadzam się z tobą w 100 %

   Usuń
 2. Nie dawaj jej wszystkiego.czsen traktuj upokarzające."i nie bij bo sie przywiąże".

  OdpowiedzUsuń
 3. Mnie zdradziła mimo, że spędzaliśmy całe mnóstwo czasu razem.

  OdpowiedzUsuń
 4. Nawet dzieci nie stanowia problemu.Z życia wzięte...Jestem znowu w zwiazku i na razie o tym nie myśle,ale czas pokaże.Chociaż ostatnio źrenice jej się powiększyły na widok jakiegoś łysielca

  OdpowiedzUsuń
 5. No właśnie. Wszystko zależy od kobiety. Ja tam wierzę, że są kobiety, które nie dadzą się żadnemu zauroczeniu i są wierne w związku. W sumie nawet takie znam.

  OdpowiedzUsuń
 6. Be wyjątków każda się wystawi, tylko za inną cenę w myśl przysłowia: ,każdy koń ma swojego kupca"
  jest kilka powodów a cel ten sam SEX!

  OdpowiedzUsuń
 7. Moja napewno nie umiala by zdradzic

  OdpowiedzUsuń
 8. Powiem jedno: za wierność mojej zony dałbym uciąć sobie obie ręcę. Wzór moralności, ba, strażnik moralności. I co? Na weselu siostry pojawił się koleś (Francuz)- był tydzień w Polsce, kilka komplementów, baju baju i po zawodach. Nigdy w życiu nawet przez moment bym nie pomyślał, że moja ukochana żona, która świata poza mną nie widziała, a ja poza nią, może to zrobić. Nie bądźcie naiwni. Żadna taka nie jest dopóki tego nie zrobi!!!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Masakra naprawdę nie ma ratunku...??????:(

   Usuń
 9. Wyprobowany sposob. Zdrada kontrolowana. Swingers party I inne. Kazdy sie wyzyje I nie mysli o glupstwach za plecami partnera. Opcja dla dojrzalych emocjonalnie I lubiacych tego typu zachowania.....

  OdpowiedzUsuń