POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

czwartek, 15 stycznia 2015

Gdy żona ma przyjaciela

W chwili, w której mężczyzna dowiaduje się nagle, że żona ma przyjaciela, o którym nigdy wcześniej nic nie mówiła, u każdego mężczyzny budzi się zazwyczaj podejrzenie, że ten przyjaciel to tak naprawdę kochanek. Jeżeli o przyjacielu twojej kobiety dowiedziałeś się przez przypadek, to jest duże prawdopodobieństwo, że to nie jest tylko przyjaźń.

Kobiety nigdy nie ukrywają swoich przyjaciół

Kobieta, która poznaje nową osobę, zaprzyjaźnia się z nią, nigdy nie będzie tego ukrywać i zawsze będzie o tym chętnie z tobą rozmawiać. Jeśli wie, że nie lubisz słuchać o jej spotkaniach ze znajomymi i nie interesują cię drobne plotki, to przynajmniej o tym wspomni, że się z kimś spotkała lub poznała kogoś nowego. Tak więc, jeżeli dowiedziałeś się o jej nowym znajomym, gdy ona już tą osobę dobrze zna, a nie wspominała wcześniej o nikim takim, to jest to raczej nienaturalne zachowanie i może świadczyć o tym, że kobieta ukrywa coś głębszego.

Co może świadczyć o tym, że kobieta zdradza Cię ze swoim przyjacielem?

- niechętnie o nim rozmawia, gdy wiesz, że się z nim spotkała
- w czasie kłótni, może Cię z nim przez przypadek porównać, lub zrobić porównanie w stylu (inni faceci to..)
- jeżeli wiesz, że pisała z nim smsy, to prawdopodobnie je usunie
- gdy mówicie o jej przyjacielu, ona robi się lekko zdenerwowana i odnosisz wrażenie jakby broniła jego prywatności.

Niestety bazując jedynie na podejrzeniach bardzo ciężko jest poznać prawdę. W e-booku znajdziesz konkretny sposób na to by kobieta sama się do wszystkiego przyznała.

3 komentarze:

  1. Zgodze się w pełni. Kiedy kobieta ma kumpla to zawsze o nim wiesz, a jeżeli o jakimś nie wiesz to prawdopodobnie jest to coś więcej.

    OdpowiedzUsuń
  2. dokładnie. kiedyś o takim wspomniała - nic wielkiego pomyślałem... po roku dowiaduję się o kawkach, spacerkach, telefony do niego (tak żebym nie widział)... mówi że nie zdradziła, ale mam inne wrażenie co do tego...kobiety to KÓRWY a cała wine zrzucą na faceta

    OdpowiedzUsuń
  3. Moja żona mi opowiadała "o znajomym z urzędu". opowiadała ciekawostki z jego pracy i jak to zdradzała go żona - taki niby poznany na szkoleniu, a sporo na jego temat wiedziała. ciekawe, co? Dopóki nie znalazłem sms-ów i nie podszyłem się pod niego. Zgodziła się "iść na kawę". Zrobiłem jej piekło. Teraz już jej nie ufam i kontroluję ją....smutne.

    OdpowiedzUsuń