POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

czwartek, 15 stycznia 2015

Gdy żona ma przyjaciela

W chwili, w której mężczyzna dowiaduje się nagle, że żona ma przyjaciela, o którym nigdy wcześniej nic nie mówiła, u każdego mężczyzny budzi się zazwyczaj podejrzenie, że ten przyjaciel to tak naprawdę kochanek. Jeżeli o przyjacielu twojej kobiety dowiedziałeś się przez przypadek, to jest duże prawdopodobieństwo, że to nie jest tylko przyjaźń.

Kobiety nigdy nie ukrywają swoich przyjaciół

Kobieta, która poznaje nową osobę, zaprzyjaźnia się z nią, nigdy nie będzie tego ukrywać i zawsze będzie o tym chętnie z tobą rozmawiać. Jeśli wie, że nie lubisz słuchać o jej spotkaniach ze znajomymi i nie interesują cię drobne plotki, to przynajmniej o tym wspomni, że się z kimś spotkała lub poznała kogoś nowego. Tak więc, jeżeli dowiedziałeś się o jej nowym znajomym, gdy ona już tą osobę dobrze zna, a nie wspominała wcześniej o nikim takim, to jest to raczej nienaturalne zachowanie i może świadczyć o tym, że kobieta ukrywa coś głębszego.

Co może świadczyć o tym, że kobieta zdradza Cię ze swoim przyjacielem?

- niechętnie o nim rozmawia, gdy wiesz, że się z nim spotkała
- w czasie kłótni, może Cię z nim przez przypadek porównać, lub zrobić porównanie w stylu (inni faceci to..)
- jeżeli wiesz, że pisała z nim smsy, to prawdopodobnie je usunie
- gdy mówicie o jej przyjacielu, ona robi się lekko zdenerwowana i odnosisz wrażenie jakby broniła jego prywatności.

Niestety bazując jedynie na podejrzeniach bardzo ciężko jest poznać prawdę. W e-booku znajdziesz konkretny sposób na to by kobieta sama się do wszystkiego przyznała.

4 komentarze:

 1. Zgodze się w pełni. Kiedy kobieta ma kumpla to zawsze o nim wiesz, a jeżeli o jakimś nie wiesz to prawdopodobnie jest to coś więcej.

  OdpowiedzUsuń
 2. dokładnie. kiedyś o takim wspomniała - nic wielkiego pomyślałem... po roku dowiaduję się o kawkach, spacerkach, telefony do niego (tak żebym nie widział)... mówi że nie zdradziła, ale mam inne wrażenie co do tego...kobiety to KÓRWY a cała wine zrzucą na faceta

  OdpowiedzUsuń
 3. Moja żona mi opowiadała "o znajomym z urzędu". opowiadała ciekawostki z jego pracy i jak to zdradzała go żona - taki niby poznany na szkoleniu, a sporo na jego temat wiedziała. ciekawe, co? Dopóki nie znalazłem sms-ów i nie podszyłem się pod niego. Zgodziła się "iść na kawę". Zrobiłem jej piekło. Teraz już jej nie ufam i kontroluję ją....smutne.

  OdpowiedzUsuń
 4. najgorsze jak to sie ciagnie. nic nie dzieje sie bez przyczyny. Moja zafascynowała sie synem sasiadów. My kłócilismy sie o wszystko ja piłem tez robiłem awantury, były bójki ale to ona była agresywna. Ja jestem bardzo chudy 63 kilo, zaczął przy remoncie pomagac nam syn sasiadów. Moje przeciwieństwo, wyrzebiony umiesniony 19 latek . zona zaczeła sie nim zachwycac, dotykac jego mieśni, porównywac Nas . Napuszczała nas żebysmy siłowali sie na rekę itp. On szybko wszedł w temat zaczął ja podkrecać, przychodził w koszulkach bez rekawków, napinał sie przed nia itd. w koncu sie rozpadło wszystko

  OdpowiedzUsuń