POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

czwartek, 18 grudnia 2014

Kobieta często dzwoni i pyta czy wrócisz wcześniej?

Kobieta często dzwoni i pyta czy wrócisz wcześniej?
Całkiem normalna sytuacja, że na początku związku, kiedy czujecie się bardzo mocno sobą zauroczeni, często do siebie dzwonicie w ciągu dnia i nie możecie się doczekać kiedy w końcu będziecie razem. Po kilku miesiącach to się zmienia i już nie przeżywacie tak bardzo rozłąki. Telefony stają się rzadkie i jeśli partnerka do Ciebie dzwoni, to zazwyczaj w jakiejś konkretnej sprawie lub wtedy kiedy mocno się spóźniasz.

Nagle zaczęła dzwonić i pytać, czy na pewno będziesz o tej godzinie, o której masz być.

Kobiety, które zdradzają, najczęściej robią to wtedy gdy jesteś w pracy lub na jakimś wyjeździe służbowym. Prawie każda kobieta, która zdradza Cię gdy jesteś w pracy, zacznie wcześniej czy później, dzwonić do Ciebie z pytaniem, czy na pewno wrócisz o założonej godzinie, czy nie wrócisz wcześniej lub później. Oczywiście dzieje się tak dlatego, że jest umówiona lub właśnie spędza czas z kochankiem i chce wiedzieć dokładnie ile czasu może poświęcić na to spotkanie, by w porę wrócić do domu lub by jej kochanek wyszedł z waszego mieszkania wcześniej.

Jeżeli mogłeś zauważyć podobne telefony i nie zdarzały się one wcześniej, to możesz zastanawiać się nad tym, czy przypadkiem żona Cię nie zdradza. Jednak pamiętaj, że telefony tego typu w większości związków są czymś normalnym. Zacząć przejmować się możesz wtedy gdy Kobieta dzwoni do Ciebie z tym pytaniem kilka razy w tygodniu przez kilka tygodni.

Jeżeli podejrzewasz swoją Kobietę o zdradę możesz przeczytać e-booka, który potwierdzi lub rozwieje twoje obawy.

1 komentarz:

  1. Miałem właśnie taką sytuacje ostatnio. Przez 2 miesiące, żona do mnie dzwoniła, zawsze we wtorki i piątki i pytała, o której konkretnie będę. Tłumaczyła się tym, że robi obiad i chce wstawić tak żeby było na czas. Trochę byłem zaskoczony, bo zawsze robiła normalnie robiła dla dzieci i nigdy mnie o zdanie nie pytała. Po 2 miesiącach kolega mi powiedział, że często widzi moją żonę na centrum jak wchodzi do jakiegoś bloku. Zainteresowałem się od razu sprawą i okazało się, że łazi do jakiegoś terapeuty, w którym się podkochiwała. Na szczęście do niczego nie doszło, bo on zupełnie nie był nią zainteresowany, ale kto wie może by z tego była jakaś zdrada.

    Jak kobieta nagle robi rzeczy, których nigdy nie robiła, to zawsze ma to z czymś związek. Pamiętajcie o tym faceci.

    Pozdrawiam.

    OdpowiedzUsuń