POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

wtorek, 18 listopada 2014

Żona zdradza mnie w pracy

Dość często piszą do mnie osoby, które podejrzewają, że ich żona ma romans z kimś z pracy. Nic w tym dziwnego nie ma, bo według moich prywatnych statystyk i obserwacji, prawie co druga kobieta pracująca jest w pracy podrywana przez innego pracownika. I niestety jak to w życiu bywa, niektóre ulegają i decydują się na zdradę lub robią to nieświadomie i dopiero później dochodzi do nich, że zdradziły.

Jak poznać, że żona może mieć kochanka w pracy

- przychodzi z pracy pełna energii i ma dobry humor, co wcześniej rzadko mogło się zdarzać. Właściwie każde zachowanie, które jest inne od dotychczasowego i trwa ponad tydzień może świadczyć o jakichś zmianach w jej życiu, o których Ty nic nie wiesz.
- częściej rozmawia przez telefon i mówi, że ktoś dzwonił z pracy np. koleżanka. Wychodzi gdy rozmawia do innego pomieszczenia lub mówi przy Tobie, że teraz nie może rozmawiać.
- wcześniej wychodzi do pracy lub później z niej wraca. Na początku romansu może wracać z pracy normalnie.
- nie chce rozmawiać o swojej pracy wcale, lub mówi o niej mniej niż normalnie
- jeżeli wcześniej narzekała, że musi iść do pracy, teraz już tego nie robi
- ubiera się ładniej (seksowniej) niż dotychczas.

Jeżeli mogłeś zauważyć, któreś z powyższych zachowań i według twojej oceny nie jest to normalne, takie jak było do tej pory, to całkiem prawdopodobne, że twoja żona właśnie w pracy poznaje kogoś dla niej interesującego i być może zrobi krok w stronę zdrady.

By mieć pewność pobierz e-booka i dowiedz się czy nie jesteś okłamywany.

3 komentarze:

  1. U mnie w pracy też kobiety są podrywane przez kolegów i z przykrością muszę powiedzieć, że pomimo iż niektóre mają mężów to zachowują się jakby ich nie miały.

    OdpowiedzUsuń
  2. Powinno się chyba założyć forum i opisywać takie przypadki podając nazwę firmy lub jakieś inne namiary

    OdpowiedzUsuń