POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

środa, 5 listopada 2014

Zachowanie kobiety gdy zdradza

Zachowanie kobiety gdy zdradza
Jak zachowuje się kobieta, która zdradza? W mojej pracy często miałam okazję obserwować zachowania kobiet, które zdradzają. Każda kobieta zachowuje się inaczej, a niektóre w ogóle nie dają niczego po sobie poznać. Opiszę tutaj najczęstsze zachowania, które występują u kobiet mających kochanka. Jednak zaznaczam, że występują one tylko u tych kobiet, które pierwszy raz dopuściły się zdrady.

Jakby coś ukrywała. Lekko zdenerwowana

Każdy mężczyzna zna swoją kobietę i z pewnością zauważy sytuację, w której kobieta wydaje się jakby coś ukrywała i chodziła lekko poddenerwowana. Da się to zauważyć i dość mocno rzuca się to w oczy. Jednak twoja kobieta będzie się tak zachowywać tylko na początku. Później gdy już zaakceptuje w swoim umyśle to, że dopuściła się zdrady, będzie potrafiła świetnie maskować to zachowanie. Jeżeli w porę tego nie zauważysz później już będzie trudno to wyczuć.

Bardzo wesoła lub bardzo smutna
Smutna gdy zdradza


Prawie każdy mężczyzna z którym pracowałam mógł zauważyć, że żona zaczęła silnie okazywać swoje nastroje, czyli radość lub smutek. Silnie to znaczy inaczej niż kiedykolwiek wcześniej. To, jaki będzie to nastrój zależy od charakteru kobiety. U jednych zdrada będzie na tyle przyjemnym przeżyciem, że przełoży się na poprawę humoru (podobnie jak przy zakochaniu). U drugich będzie to smutek wywołany tym, że właśnie oszukała mężczyznę, z którym jest.

Odsunie się od Ciebie na chwilę

Gdy zdradzi pierwszy raz będzie potrzebowała chwili samotności, by wszystko przemyśleć i poukładać. Wtedy zazwyczaj faceci mogą zauważyć jakby kobieta troszeczkę się odsunęła i była zamyślona. Ten stan nie trwa długo i właściwie mało który mężczyzna  skojarzy to zachowanie ze zdradą.

Jest inna w łóżku

Zdrada przekłada się na zachowanie w łóżku. Jeżeli odmawia seksu, jest bierna lub wręcz przeciwnie, jest nazbyt aktywna, to może to być bardzo mocny dowód na to, by podejrzewać, że twoja żona ma kochanka. Każde inne zachowanie w sypialni, które nie występowało nigdy wcześniej lub od dawna jest wynikiem jakiejś zmiany.

Jeżeli mogłeś zauważyć któreś z zachowań u swojej żony i chciałbyś mięć pewność czy Cię nie zdradza, możesz pobrać e-booka, by poznać metody jak szybko odkryć prawdę.

4 komentarze:

 1. Właściwie to wszystkie te zachowania mogę zaobserwować u swojej dziewczyny. Obawiam się najgorszego :(

  OdpowiedzUsuń
 2. witam moja żona właśnie mnie zdradziła za granicą z facetem 47 letnim i czały czas mnie okłamywała i założyła drugi związek z nim,ale musiała wyjechac do polski z powodów osobistych,i zerwała z nim kontakt ale cały czas onim mysli,i sie zmieniła na wredną zołze zostawiam swojego email proszę o wiecej rad kamil.fijalek@tlen.pl

  OdpowiedzUsuń
 3. Witam mam 21 lat.i mam dziewczyne która ma 25 lat i ma dziecko nie zemna z nia jestem od czerwca. Opis sytuacji jak w artykule ze gdy kobieta zdradza inaczej sie zachowuje inne podescie ma do faceta krytykuje mnie na kazdym kroku ma napady zlosci raz chodzi smutna czsami wesola i to przez kilka tygodni i po przeczytaniu tego artykulu dosonale wiem e mnie zdradzila ale nie chce powiedziec z kim co i jak

  OdpowiedzUsuń
 4. Moja żona to poleciała po temacie znalazła sobie kochankę.... Po dwóch tyg obserwacji wprost powiedziałem co myślę i co zrobiła że mnie wariata 14 lat związek szlak mnie trafia

  OdpowiedzUsuń