POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

środa, 12 listopada 2014

Jak sprawdzić, czy kobieta Cię kocha?

Jak sprawdzić czy kobieta Cię kocha
Kobiety między innymi tym różnią się się od mężczyzn, że potrafią udawać uczucie, czyli krótko mówiąc oszukują że kochają. Mają swoje różne powody, dla których tak się zachowują i czasami nie sposób jest to zrozumieć. Faktem jest, że kobieta może być w związku przed długi czas i w ogóle nie kochać swojego partnera, udając przy tym kochającą żonę.

Jak sprawdzić czy kocha?

Metoda, która da Ci niemal 100 % pewności została opisana przeze mnie w e-booku. Jeżeli się do niej zastosujesz, szybko rozwiejesz lub potwierdzisz swoje wątpliwości.

Z uwagi na to, że tak jak pisałam wcześniej, kobiety potrafią świetnie udawać miłość, nie da się sprawdzić, opierając się na samym zachowaniu czy Ona Cię kocha, czy może już nic do ciebie nie czuje. Jednak to co powinno wzbudzić twoją podejrzliwość to:
Czy kocha

- w łóżku jest mniej namiętna niż kiedyś
- odnosisz wrażenie jakby traktowała Cię jak powietrze
- mniej z Tobą rozmawia
- nie patrzy na Ciebie miłym, pełnym uroku wzrokiem
- zaczyna się wszystkiego czepiać.

Pamiętaj, że kobiety często miewają zmiany nastroju i nawet wtedy, gdy zachowują się jak w powyższych przykładach, nie możesz być niczego pewny. Dodatkowo każdy w inny sposób okazuje swoje uczucia. Znam kobiety, które traktowały swoich mężów okropnie, ale w trudnych chwilach stawały murem za swoim mężczyznom.

Odsyłam Cię do mojej publikacji byś w pięciu łatwych krokach mógł się dowiedzieć czy twoja kobieta Cię kocha i jak silne jest to uczucie.

5 komentarzy:

 1. Tak jak napisane, kobiety są mistrzyniami w udawaniu wszystkiego. Moja też udawała, tylko że była w tym nieudolna. Teraz mam problem z kolejną partnerką, która już wzbudza moje wątpliwości.. jeszcze nie panikuje, ale już czuje, że jakby mnie oszukuje.

  OdpowiedzUsuń
 2. Moja zerwała na moich uczuciach przez lata.Międzyczasie urosly mi trochę różki,urodził mi się wspaniały syn.A teraz staram się sobie poskładać swiat na nowo bo już nie miałem siły się dłużej oszukiwać.Zresztą bardzo mi w tym pomogła kiedy w trudnej sytuacji wypiela się na mnie.Panowie kobieta która jest,ale tak naprawdę was nie kocha będzie czerpała z was aż nie zostanie prawie nic.Jesli wyciągniecie do niej rękę w potrzebie to po niej dostaniecie.Będziecie czuli ze wszystkie decyzje które są podejmowane mają służyć jej wygodzie a nie dobru twoim lub rodziny.Rodzina czyli dzieci zawsze będą dobrym argumentem żeby przeforsować swoje racje i wzbudzić w was poczucie winy ze to niby nie chcesz dbać o rodzinę tylko o siebie(tzw.manipulacja).Może się mylę ale facet chyba też ma prawo w zyciu kierować tak żeby miec trochę lżej.Przez to przecież zyskuje cala rodzina.Jesli czujesz się oddany rodzinie a ciągle tylko słyszysz wypominki ze wszystko robisz nie tak.A u innych jest przecież tak czy siak.To nic więcej jak tylko podważanie waszego autorytetu zarówno w związku jak i przed dziećmi.Skoro mama tak mówi to znaczy że ojciec jest do bani.Kochająca kobieta dba o autorytet swój jak i wasz.(chyba ze się na niego nie zasługuje).Jeśli zachorujesz i ona nie otoczy cię opieką a w zamian tego sprawi ze będziesz się czuł jak piąte kolo u wozu x wyrzutami że jesteś teraz nieprzydatny to nie miej złudzeń.No i jesli jak ja miałbyś podłych teściów i przy konfrontacji z braku sensownych argumentów usłyszysz ze rodziców ma się jednych a mężów można mieć szesnastu,to nie przedłużać agonni.Oj mógłbym pisac i pisac,ale po co.Przecież każdy musi zaliczyć dno zanim zapragnie się odbić.Slepo zakochanemu facetowi ciężko zdjąć klapki z oczu.Poprostu przychodzi dzień że klapki są już za male by przesłonić to co przecież widzieliśmy zawsze,ale nie chcieliśmy uwierzyć.Pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mnie pomógł adwokat w podobnej sytuacji.

   Usuń
 3. Panowie,czy żona was kocha czy nie każdy z was dokladnie czuje.Jesli jesteście na tym forum to na pewno macie problem że się czujecie niekochani.Tecepta:porozmawiaj z żoną,może nadal kocha ale życie dali popalić i się zagubiła.Ciężko wtedy okazać czułość.Nieraz tozmowa czyni cuda,a nieraz powala na kolana.

  OdpowiedzUsuń