POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

sobota, 1 listopada 2014

Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn - 5 powodów

Dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn
Na temat tego dlaczego kobiety zdradzają mężczyzn można by dużo napisać, bo powodów jest bardzo wiele. Jednak istnieje kilka powodów, dla których kobiety zdradzają najczęściej. Zanim je wymienię muszę wspomnieć o tym, że zdradzające kobiety dzielą się na trzy typy:

1. Kobiety aktywne, które przez całe życie starają się być niezależne i indywidualne. Takie kobiety zazwyczaj zdradzają z premedytacją i najmniej żałują swojej decyzji. Wiedzą czego chcą i ich decyzje są dokładnie przemyślane. Zdradzają głównie dla seksu

2. Kobiety "matki polki", które mogłoby się wydawać są przykładnymi żonami, jednak pewnego dnia ulegają zdradzie, bo albo ktoś je zauroczył, albo chciały coś zmienić w swoim życiu. Zdradzają głównie dla uczucia.

3. Kobiety, które leżą i pachną. To połączenie dwóch poprzednich typów, tyle że w najgorszej postaci. Takie kobiety zdradzają głównie z nudy.

Powód 1 
Chcą znowu poczuć się kobietami
Chcą znowu poczuć się kobietami


Jeżeli twoja partnerka spędza czas głównie w domu na sprzątaniu i gotowaniu a Ty wracając z pracy siadasz przed telewizorem, komputerem i nie okazujesz swojej partnerce uczucia, to pewnego dnia kobieta zacznie myśleć, że ona przy tobie straciła swoją kobiecość. Naturalne jest, że będzie chciała to zmienić i nagle zacznie bardziej o siebie dbać i ładniej wyglądać. Jeżeli meżczyzna tego nie zauważy i nic z tym nie zrobi, to drugą rzeczą jaką kobieta zrobi będzie flirtowanie z innymi facetami. Zacznie się niewinnie a skończyć może się na zdradzie. Dlatego ważne jest by w porę zareagować gdy zobaczysz, że twoja żona nagle zaczyna się zmieniać.

Powód 2
Kobietę zauroczył jakiś mężczyzna
Kobietę zauroczył jakiś mężczyzna


W mojej pracy bardzo często zdarzały się zdrady z powodu tego, że kobietę zauroczył jakiś mężczyzna i w pewnym momencie za daleko to wszystko poszło. Chociaż większość kobiet na początku zrywała znajomość, by nie psuć związku to jednak pewna ilość ulegała magii zauroczenia i wszystko kończyło się zdradą.

Powód 3
Ciekawość i seks
Ciekawość i seks


Seks i ciekawość to również jedna z najpopularniejszych przyczyn zdrady. Kobiety chcą przeżyć coś wyjątkowego z innym mężczyzną, zwłaszcza gdy partner z którym są, nie zaspakaja wszystkich potrzeb kobiety. Ciekawość spróbowania z innym facetem jest tak duża, że w końcu kończy się to pragnienie zdradą.

Powód 4
Brak miłości

Zdrada dla pieniędzyGdy Kobieta już nie kocha swojego męża, bardzo łatwo ulega zdradzie i w pewien sposób sama rozgląda się za kimś kto mógłby w niej wzbudzić uczucie zakochania. Szuka miłości, bo dla wszystkich kobiet uczucia są w życiu najważniejsze. Zdrada dla takiej kobiety to też pewien sposób na zakończenie obecnego związku.

Powód 5
Dla pieniędzy

Niestety kobiety materialistki istnieją ich jest ich dużo. Z moich obserwacji wynika, że materializm u kobiet występuje najczęściej po trzydziestym roku życia. Chęć posiadania pieniędzy u niektórych kobiet jest tak duża, że są zdolne do tego by oszukać swojego partnera i być z kimś jedynie dla tego, że mają z tego jakieś profity. Są kobiety dla których luksus w życiu jest priorytetem i są gotowe dużo poświęcić by to osiągnąć.

Jak sprawdzić, czy Cię kocha i nie zdradza przeczytasz w e-booku.

9 komentarzy:

 1. Wydaje mi się że są faceci, którzy lubią uwodzić mężatki i właściwie to inni faceci mieszają kobietom tak w głowach, że te zdradzają. Kobiety zawsze mi się wydawały łatwowierne, w ogóle nie odporne na piękne słówka. Nie każde, ale większośc które znam.

  OdpowiedzUsuń
 2. kobiety zdradzaja dla pieniedzy i sa tak glupitkie ze mysla ze im sie to oplaca
  a potem samotnie wychowuja benkarty

  OdpowiedzUsuń
 3. Często też zdradzają bo np. miały gorszy dzień ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Podoba mi się powód piąty czyli dla pieniędzy. Jestem pewny, że to najmocniej popycha je do zdrady.. zapach pieniędzy ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Kobieta zawsze znajdzie pretekst aby skoczyć w bok nawet najbardziej błachy bez względu na wiek, a jak jeszcze pokryją się te przedstawione powody masz jak w banku , a pytanie czy zdradza to nawet złapana na kłamstwach za rękę powie że to nie jej ręka i to cała filozofia. Wniosek- róbcie Panowie tak samo bo z wiekiem będzie żal . A tak szczerze to faceci są bardzie szczerzy niż kobiety.

  OdpowiedzUsuń
 6. Panie lub pani anonimowa: może sam(a) jesteś bękartem dlatego tak ciężko podchodzisz do tematu..Te które myślą tylko o kasie to zabezpieczają się przed niechcianą ciążą Mamy XXI wiek

  OdpowiedzUsuń