POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

niedziela, 26 października 2014

Żona jest zamyślona i myślami jest gdzieś indziej

Jeżeli od dłuższego czasu możesz zauważyć, że twoja żona chodzi cały czas zamyślona, z głową w chmurach, to musisz zdać sobie sprawę, że coś się w jej życiu dzieje. Zamyśloną kobietę, która jest nieobecna, bardzo łatwo rozpoznać. Takie zachowanie zawsze oznacza, że w jej głowie trwa pewna bitwa myśli lub właśnie dokonuje jakiegoś wyboru.

Czy to. że jest zamyślona może oznaczać zdradę?

Może, ale pod jednym warunkiem. Kiedy ją zapytasz o co chodzi powinna Ci wszystko powiedzieć. Czasem musisz zapytać kilka razy. Jeżeli kobieta ma jakiś problem lub dylemat, zawsze Ci o tym powie. Oczywiście nie od razu, ale nie trwa taki stan dłużej niż dwa dni.

Kiedy pomimo tego, że pytałeś ją kilka razy i nie było z jej strony żadnej reakcji lub powiedziała Ci jakąś mało ważną rzecz i szybko zamknęła temat, a Ty zostałeś z poczuciem jakby chciała Cię spławić, to najprawdopodobniej myśli o jakiejś rzeczy, która jest dla niej bardzo prywatna (np. Zdradziła Cię lub zdradza) i z wiadomych powodów nie chce o tym mówić.

Niestety z jej nastroju również nie da się niczego odczytać, gdyż przy zdradzie kobiety są radosne lub przygnębione z powodu wyrzutów sumienia.

Jedynym rozwiązaniem by poznać prawdę i przyczynę takiego zachowania, jest postawienie odpowiednich pytań, na które kobieta będzie musiała odpowiedzieć. Odpowiednie pytania znajdziesz w e-booku.

0 komentarze:

Prześlij komentarz