POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

sobota, 25 października 2014

Zaczęła nagle częściej wychodzić z domu sama

Wielu mężczyzn podejrzewa swoją zonę o zdradę, gdy ta zaczyna częściej wychodzić z domu sama. Czy rzeczywiście podejrzenia z tego powodu mogą być uzasadnione? Sprawdźmy dlaczego kobiety nagle zaczynają wychodzić same z domu, dużo częściej niż normalnie.

Poznała kogoś nowego

Często zdarza się, że kobiety poznają jakąś nową osobę i ta często ich gdzieś zaprasza. O ile nową osobą okaże się kobieta, to twoja żona powinna zacząć dużo o niej opowiadać. Zauważysz u niej fascynacje nową znajomością. Jeżeli jest to mężczyzna, to prawdopodobnie w ogóle nie będzie o nim mówić, a nawet może kłamać, że wychodzi z przyjaciółką.

Ale nie wpadaj w panikę. Przyjaźń między kobietą a mężczyzną istnieje i nie musi wcale oznaczać zdrady. Twoja żona, jeśli będzie to tylko przyjaźń, powie Ci o nowej znajomości, ale w stosownym momencie.

Nie kocha Cie i pragnie flirtować

Niestety, jeśli kobieta nic do Ciebie nie czuje, zapragnie po jakimś czasie poczuć się znowu kobietą i poflirtować z jakimiś mężczyznami nie mówiąc Ci o tym w ogóle. Jednak takiemu zachowaniu zawsze towarzyszy poprzedzająca przemiana kobiety, np. zaczęła bardziej dbać o siebie, zaczęła się odchudzać itp.

Czasami po prostu potrzebuje wyjść sama

Czasami twoja żona potrzebuje po prostu wyjść gdzieś sama i jeśli nie towarzyszy tym wyjściom jej zmienione zachowanie, to być może to ten czas, gdy Ona zapragnęła trochę samotności i prywatności. Chciałaby się na chwilę wyrwać z domu i odpocząć.

Należy jednak pamiętać, że nagłe wyjścia, które wcześniej nie miały miejsca, zawsze o czymś świadczą.

Jeżeli już teraz chciałbyś sprawdzić swoją żonę czy Cię nie zdradza, pobierz e-booka.

1 komentarz:

  1. moja żona też zaczęła nagle wychodzić z domu niby to z przyjaciółką na fitness a tak naprawdę to się spotykała z kochankiem. Teraz jestem z inną kobietą, która też zaczęła coraz częściej wychodzić i już się boje że mnie zdradza.

    OdpowiedzUsuń