POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

czwartek, 30 października 2014

Kobieta mówi, że kiedyś byłeś inny - czy Ona myśli o zdradzie?

Żona mówi że kiedyś byłeś inny. Czy to zdrada
Często po kilku latach związku, a w niektórych przypadkach po kilku miesiącach, mężczyźni mogą usłyszeć od swoich żon "że kiedyś byłeś inny, inaczej się zachowywałeś". O czym mogą świadczyć takie słowa wypowiedziane z ust kobiety?

Stałeś się dla niej inny, czyli zmieniłeś swoje zachowanie.

Spróbuj sobie przypomnieć jaki byłeś na początku, gdy starałeś się o swoją żonę. Na pewno to Ona była całym twoim światem, poświęcałeś jej bardzo dużo czasu i starałeś się o to, by była szczęśliwa u twojego boku. Kobiety myślą, że  już zawsze będziesz się tak zachowywać i zawsze będą Cię porównywać z tym jak zachowywałeś się na początku a jak zachowujesz się obecnie. Jeżeli bardzo się zmieniłeś tzn. Nie zwracasz już na nią tyle uwagi co kiedyś, skromniej okazujesz uczucia, to z całą pewnością ona będzie chciała żebyś to zmienił i wtedy właśnie usłyszysz, że się zmieniłeś.

Czy ona może myśleć o zdradzie?

Jeżeli wcześniej Cię nie zdradziła lub nie zdradza, a ty usłyszysz te słowa i nic nie zmienisz w waszym związku, to z całą pewnością ona pomyśli o zdradzie gdy nadarzy się do tego okazja i będzie się usprawiedliwiać, właśnie tym, że jesteś już inny, że nie zależy tobie na niej.

Mówi tak bo Cię już nie kocha.

Niestety, twoja żona może Cię już nie kochać, nie zależy już jej na waszym małżeństwie i właśnie w taki sposób daje Ci to do zrozumienia. Kobiety rzadko kiedy mówią o takich rzeczach wprost, więc robią wszystko żebyś się domyślił. Może Cię również zdradzać i wciąż szuka w twoim zachowaniu usprawiedliwienia dla siebie, że dobrze robi.

Jak sprawdzić czy Ona Cię kocha, czy nie zdradza i nie myśli o zdradzie, przeczytasz w e-booku.

1 komentarz:

  1. Moja mi to mówi co drugi dzień. Z tym, że ja do niej już nic nie czuje i to hasełko słyszę ciągle. Jestem tylko ciekawy kiedy mnie zdradzi

    OdpowiedzUsuń