POBIERZ E-BOOKA

POBIERZ E-BOOKA
.

piątek, 31 października 2014

Kobieta całą winę zrzuca na Ciebie

Kobieta całą wine zrzuca na Ciebie
Bardzo niebezpieczną sytuacją w związku, jest sytuacja gdy twoja żona zaczyna całą winę zrzucać na Ciebie i dodatkowo obarcza Cię wyimaginowanymi problemami. Takie zachowanie zawsze świadczy o tym, że coś w twoim związku jest nie tak. A ściślej mówiąc, twoja żona chce Ci coś przez to powiedzieć.

Gdy zrzuca na Ciebie winę to znaczy, że chce zmiany.

Większość mężczyzn bagatelizuje to zachowanie i zamiast zastanowić się jak zmienić całą sytuacje, daje kobiecie coraz większe powody do tego, by mogła zrzucać winę na męża za dosłownie każdy drobiazg. Kobieta w ten sposób manifestuje swoje niezadowolenie z obecnego stanu i chce żebyś coś w waszym związku naprawił. By tak się stało musisz z kobietą szczerze porozmawiać. Zazwyczaj chodzi o sytuacje materialną lub to, że nie okazujesz jej już tyle zainteresowania co kiedyś.

Zdradza i chce się usprawiedliwić przed samą sobą

Kobiety, które zdradzają zawsze muszą mieć jakiś powód, by usprawiedliwić swoje zachowanie. Nic nie działa lepiej jak zrzucanie winy na partnera. Dodatkowo kobieta nakręca się i ze złości tkwi dalej w zdradzie i kłamstwie.

W tym przypadku zdradę można bardzo łatwo odkryć. Jak to zrobić przeczytasz w e-booku.

Przestała lub przestaje Cię kochać

To również częsta przyczyna, przez którą kobiety zrzucają winę na facetów. Kiedy kobieta nie kocha, to automatycznie nie zależy jej na tobie i na całym waszym związku. Ona tego nawet nie będzie udawać, a właśnie takim zachowaniem będzie Ci dawać do zrozumienia, że nic do Ciebie nie czuje i że właściwie męczy się z Tobą.

Jak sprawdzić czy Cię kocha, o tym również przeczytasz w publikacji.

9 komentarzy:

 1. Moim zdaniem to właśnie jest to że ona przestaje kochać. Z pierwszą żoną też tak było że zrzucała całą winę na mnie a ja tego nie zauważałem że przy okazji mnie zdradzała.

  OdpowiedzUsuń
 2. U mnie jest podobna sytuacja, żona codziennie wymyśla jakieś fochy i zauważyłem, że zaczęła się stroić. Coraz bardziej zaczynam ją podejrzewać o zdradę

  OdpowiedzUsuń
 3. jestem w takiej sytuacji jak tu jest opisana zona obarcza mnie winą za całe nasze pożycie.Oznajmiła mi że przytuliła się do innego i za tą całą sytuację wini tylko mnie.Nie ma sobie nic do zarzucenia nic złego nie zrobiła, tylko ja jestem winny.Myśli o jej zdradzie nie dają mi spokoju.Ja by ziemia zawaliła mi się pod stopami.Co robić?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A co, jeżeli żona za wszelką cenę unika nie tylko szczerej, ale w ogóle rozmowy na ten temat? Gdy tylko wyczuje temat to rozpetuje awanturę napierwszy lepszy temat? Doradzanie, że konieczna jest szczera rozmowa to tylko bezsensowna gadanina. To nie z kobieta. Mężczyzna potrafi to zrobic, ale kobieta nigdy. Szczera rozmowa z kobietą o jej zdradzie jest niemożliwa.

   Usuń
  2. Szczera rozmowa o zdradzie rzeczywiście nie wchodzi w grę. Chodziło mi o rozmowę na temat związku. Jeżeli kobieta nie potrafi rozmawiać o waszym związku, to przecież jest to jasny i porażający sygnał, że dla niej waszego związku już nie ma, jest tylko fikcja.

   Usuń
 4. Właśnie jestem po rozwodzie, żona zdradziła i kłamała. Nie chciałem się pogodzić z tym ale i tak jest rozwód....

  OdpowiedzUsuń
 5. Który normalny facet się żeni w dzisiejszych czasach . Życie na tzw kocią łapę i jak coś nie pasuje to zmiana baby.

  OdpowiedzUsuń
 6. tylko nikt z was nie myśli o dziecku.przecież ich świat przestaje istnieć

  OdpowiedzUsuń
 7. tak.Panowie czytam i nie wieże .To moje życie. 25 lat razem ,mam 46 lat żona 47 ,dwoje dorosłych dzieci 24 córa 21 syn .właśnie ...patologia..bieda alkohol..mogę to zrozumieć. ale. jeżeli mamy wszystko, zdrowie żona pani MGR Córa studia i cały czas studia w Wrocek nawet nie wiem co stud. Wizerunek czy coś podobnego. Syn zakończył edukacje ..twierdząc że będzie jak ja....I TERAZ Hydraulikiem ale w Norwegi. tak jestem hydraulikiem w NOR. 10 15 lat.ktoś powie jego wina bla bla.... jestem w domu w Polsce co 40 dni i moja karta płatnicza..zabrałem syna ,bo pieniądze dużo lepsze.tak powiedział mi. OK.. Żona 450 metów do pracy.nauczycielka. nie wiem ile zarabia hyba nie żle PANI MGR>> ....i te święta i BŻnarodzenia siedzę sam ,nie wiem nie wiem..WŁAŚNIE NIE WIEM DLACZEGO >>BO ŻONA NIE CHCE ROZMAWIAĆ. a do tego jest na dole ze swą mamą którą kręci ...syn ..cytat.. ja się nie wp... Córa ..jesteście dorośli....tylko zapłać za studia za sale ..fotografa za rok się chajta .. od 5 lat mieszka we Wrocławiu..a bym sobie ręke dał obciąć za to że moja rodzina ..jest moja.i dzisiaj piorę sobie żeczy spowrotem do NOR.Święta byłem sam..i nie wiem co jest. NIE ZROZUMIESZ KOBIETY>>>

  OdpowiedzUsuń